مشاوره رایگان

با تماس با همکاران ما و توضیحات تلفنی میتوانید از تجربیات کارشناسان ما بهره برده و راهکاری مناسب برای حفاظ ساختمان خود بیاید.

بازدید از محل

در صورت توافق اولیه با ارسال کارشناس به محل میتوانید ابعاد کار را بدست اورده و هزینه نهایی را محاسبه کنید و با توجه به بودجه و شرایط محیط تصمیم به انجام کارحفاظ نمایید

طراحی و ساخت

بعد از انجام قرار داد با توجه به برداشت ابعاد از محل شما کارگران و مهندسان ما شروع به طراحی و ساخت نرده ای مناسب برای ساختمان شما میشوند.

نصب و اجرا

در اخر پس از طراحی و ساخت و عملیات رنگ کاری در روز مقرر شده نصابان ما برای نصب حفاظ به محل شما حضور یافته و عملیات نصب را انجام میدهند.

معرفی شرکت

به لطف پروردگار صنایع فلزی آراد حفاظ با بیش از 3 دهه تجربه در زمینه آهنگری و تولید انواع حفاظ همواره یکی از پیشگامان در نوآوری انواع حفاظ ساختمان بوده است.

چشم انداز ها

آراد حفاظ همواره به دنبال آن بوده برای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود اقدام به طراحی جذاب تر و ایمن تر باشد.

...
حفاظ های روی دیوار

حفاظ یا نرده روی دیوار به گارد یا محافظی گفته میشود که مانند حصاری بروی دیوار محوطه ساختمان نصب میشود و وظیفه جلوگیری و صعب العبور کردن حرکت افراد متجاوز و دزدان را از روی دیوار خانه شما بع داخل حیاط را دارند.

...
درب های آکاردئونی

یکی از موارد ورود دزدان به داخل ساختمان باز کردن درب ساختمان بوده ! برای جلوگیری از این مورد انتخاب حفاظ آکاردئونی گزینه بسیار مناسبی بوده، این نوع حفاظ علاوه بر استحکام بالا از قابلیت انعطاف پذیری قابل قبولی برخوردار است که باعث سهولت در امر باز و بست محافظ درب می باشد.

...
حفاظ های نرده پنجره

بالاترین آمار ورود به ساختمان از طریق پنجرها بوده زیرا با کردن آنها بسار سهل و آسان است. برای انتخاب محافظی برای پنجره باید علاوه بر استقامت باید به ظاهر آن نیز توجه نمود. حفاظ نرده پشت پنجره باید بگونه ای باشد که با ظاهر نمای خارجی ساختمان همخوانی داشته و...

...
سایبان آردواز

برای مراقبت کردن از درب پارکینگی و همینطور متعلقات آن از قبیل جک و قفل و همچنین آیفون در برابر باران و آفتاب باید از سقفی که پوشش مناسب و همچنین طول عمر بالایی داشته باشد استفاده نمود، مورد دیگر در انتخاب سقف آردواز نمای آن است که بانمای ساختمان همخوانی داشته باشد.

 

call us