قیمت حفاظ آکاردئونی
حفاظ درب کشویی آکاردئونی

حفاظت از خانه های سبز شما با نصب درب آکاردئون زیبادرب ریلی یا درب آکاردئونی برای حفاظت از منزل و ممانعت از ورود سارقان فرصت طلب کاری است ک باید هر فردی برای خانه خود انجام دهد. حفاظ آکاردئونی یا درب کشویی ورودی آپارتمان حفاظی بوده که به صورت ریلی و متحرک باز و بسته می شود، این حفاظ برای جلوگیری از سرقت در پشت درب خانه نصب می شود.

گارد آهنی روی درب ساختمان آکاردئون که طرح خود را از روی ساز آکاردئون الهام گرفته است، ضریب امنیتی بالایی را برای خانه فراهم می کند. با استفاده از این محافظ زیبا و در عین حال محکم روی تمام مدل درب های آپارتمان ایمنی و آرامش را به خانه های خود دعوت کنید.

ایمنی را خواهان هستید، پس به دنبال حفاظ یا درب آکاردئونی ضد سرقت بروید و امنیت ساختمان خود را با نصب این درب کشویی یا حفاظ آهنی پشت درب ساختمان تضمین کنید.

امنیت در دستان درب آکاردئونی یا حفاظ ریلی به طرح ساز آکاردئون است. انواع طرح های مختلف نرده درب آکاردئون مثل پیچی ، سه لوزی یا سه گل و همچنین 5 گل یا تمام گل ، ایتالیایی ، سلطنتی و .. موجود است.

حفاظ درب آپارتمان با قیمت مناسب

 

نکات مهم در مورد نرده حفاظ کشویی آکاردئونی

• حفاظ درب آکاردئونی با نام هایی مانند حفاظ درب کرکره ای، حفاظ درب کشویی، حفاظ درب ضد سرقت ریلی و .... شناخته می شود. • هدف طراحی درب حفاظ ریلی آکاردئونی برقراری امنیت و استفاده بهینه از فضا می باشد. • یکی از مزیت های اصلی نرده حفاظ آکاردئونی این است که تاشو می باشد و به همین دلیل فضای کمی را اشغال می کند. • روشی برای برقراری امنیت برای ساختمان های ورودی شما این است که حفاظ آکاردئونی رو در ساختمان های مسکونی و تجاری نصب کنید. • درب آکاردئونی متناسب با ابعاد درب آپارتمان نصب می شود و به راحتی روی درب آپارتمان نصب می شود. • نرده فلزی آپارتمانی از لحاظ قرارگیری جوشکاری تسمه به انواع مختلف نصب می شود. • ساده بودن جوشکاری بر روی در ورودی آپارتمان به معنی کم امنیت بودن آن نیست بلکه اجرای ساده ای دارد. • درب متحرک با حفاظ های مشبک لوزی آهنی یا فولادی یک حایل امنیتی قوی برای ساختمان شما محسوب می شود که با وجود آن دیگر راهی برای ورود سارقین نیست.

کیفیت ساخت درب حفاظ آکاردئونی

کیفیت ساخت درب حفاظ آکاردئونی در آراد حفاظ بی نظیر است. از بهترین متریال برای ساخت نرده حفاظ استفاده می شود. جوشکاری با co2 و همچنین رنگ های الکترواستاتیک برای رنگ کاری که کیفیت مرغوب و مطلوبی دارند سبب می شود تا در نهایت محصول آماده شده بهترین در نوع خود باشد.

لیست قیمت حفاظ آکاردئونی ضد سرقت

قیمت درب یا حفاظ آکاردئونی ضد سرقت در آراد حفاظ به صورت به روز در سایت قرار دارد. همچنین شما می توانید با تماس با شماره تلفن 09127716460 لیست قیمت و مشاوره و بازدید رایگان را از کارشناس فروش آراد حفاظ بخواهید. قیمت حفاظ درب کشویی آکاردئونی براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود و همچنین فاکتورهای دیگر مانند ابعاد، متراژ، نوع و متریال به کار رفته در قیمت نهایی نرده حفاظ درب کشویی آکاردئونی تاثیر گذار است. ایمنی خانه در دستان حفاظ درب است اگر می خواهید نرده حفاظ کشویی آکاردئونی را برای خود انتخاب کنید کافیست محافظ درب را از آراد حفاظ بخواهید زیرا هم کیفیت و هم امنیت و زیبایی منحصر به فردی دارد. درب آکاردئونی از پرطرفدارین حفاظ ها برای برقراری امنیت می باشد. اما قیمت نیز فاکتور مهم تاثیر گذار در خرید درب آکاردئونی است. همان طور که بیان شد، جنس، طراحی و مشخصات برای مثال تراکم و تعداد پرچ های مخفی و ... همگی روی قیمت درب حفاظ آکاردئونی تاثیر گذار است.

 

محافظ کشویی آپارتمان درب آکاردئونی

 

حفاظ درب ساختمان

 

قیمت نرده حفاظ کشویی آکاردئونی

 

درب آکاردئونی کشویی آهنی محافظی برای ساختمان شما

درب اکاردئون همچون سپری روی درب ورودی آپارتمان نصب شده و امنیت ساختمان را بالا می برد. درب کشویی آهنی آکاردئونی با پرچ مخفی سبب شده است تا هیچ دسترسی به قفل دب اصلی نباشد. درب آکاردئونی شیک و جدید با طراحی های مدرن و متنوع سبب می شود تا زیبایی نمای خانه دو چندان شود. یکی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید درب آکاردئونی این است که امنیت و زیبایی نمای خانه را تحت تاثیر قرار دهد. در نظر داشته باشید که حفاظ کشویی آکاردئونی می تواند سبب شود تا شما خانه ای امن داشته باشد. از این رو برای داشتن این حفاظ ایمن کافیست از یک شرکت معتبر اقدام به خرید نمایید.

محافظ درب آهنی پشت درب ساختمان که به نام آکاردئونی رواج یافته است، امنیت بالایی دارد. حفاظ آکاردئونی با رعایت استاندراد ها امنیت ساختمان را فراهم می کند و می توان از چند قفل مخفی و آویز برای افزایش امنیت استفاده کرد. برای دریافت خدمات و مشاوره بیشتر می توانید با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ کشویی آکاردئونی

 

نرده حفاظ کشویی آکاردئونی

 

تنوع مدل و طرح در حفاظ کشویی آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی یکی از بهترین های موجود در بازار است زیرا امنیت، زیبایی و کیفیت و قیمت مناسب را با هم دارا می باشد. نکته ای که حائز اهمیت می باشد این است که حفاظ درب آکاردئونی در آراد حفاظ از تنوع بالایی برخوردار است. • مدل درب آکاردئون آپارتمان • درب آکاردئونی 3 گل • حفاظ آکاردئونی 4 گل • حفاظ درب آپارتمان پیچی • حفاظ اکاردئونی ایتالیایی • درب آکاردئون پرچ مخفی دوبل • حفاظ آکاردئون تمام لوزی دوجداره • خرید حفاظ درب اپارتمان سلطنتی از انواع نرده حفاظ کشویی آکاردئونی می باشد که هر فردی می تواند یکی از این نوع حفاظ درب را انتخاب کند.

 

درب آکاردئونی با قیمت  مناسب

جنس درب آکاردئونی

درب آکاردئونی با قفل های کتابی می تواند تضمین کننده امنیت ساختمان شما باشد. حفاظ آکاردئونی همچون سدی است که از خانه شما در مقابل ورود سارقین محافظت می کند. برای داشتن سدی قوی تر باید کیفیت و استحکام بالای درب آکاردئونی را در نظر گرفت. درب های تاشو آکاردئونی که از فلز محکم آهن یا فولاد ساخته شده باشند استحکام بالایی دارند و می توانند امنیت ساختمان شما را حفظ کنند.

 

نرده حفاظ کشویی آکاردئونی با قیمت مناسب

اجرای درب آکاردئونی

درب آکاردئونی یک سازه تا شو است و روی چهارچوب درب آپارتمان نصب می گردد. اجرای درب آکاردئونی روی چهارچوب درب آپارتمان براساس نقاط جوش انجام می شود. هرچقدر اجرای درب آکاردئونی تمیزتر و اصولی تر باشد، امنیت این سازه نیز افزایش پیدا می کند. حفاظ آکاردئونی که از تیغه هایی که به صورت مورب روی هم قرار گرفته اند ساخته شده است می تواند به صورت کشویی باز و بسته شوند. به عبارتی تیغه های مورب به صورت کشویی روی هم جمع شده و در هنگام باز شدن، این تیغه ها باز می گردند.

انواع درب اکاردئونی که در شرکت آراد حفاظ تولید می شود.

• درب آکاردئونی دو گل یا دو لوزی • درب آکاردئونی سه گل یا سه لوزی • درب آکاردئونی چهار گل یا چهار لوزی • درب آکاردئونی پنج گل یا تمام گل • درب آکاردئونی مدل ایتالیایی • حفاظ آکاردئونی شکلات پیچ • درب آکاردئونی دو جداره • حفاظ آکاردئونی ساده

 

نرده حفاظ کشویی آکاردئونی قیمت

رنگ حفاظ ضد سرقت آکاردئونی

رنگ درب آکاردئونی در شرکت ایران سازه بسته به نظر مشتری است. رنگ آمیزی با الکترواستاتیک و با شیوه های مدرن سبب می شود تا کیفیت رنگ آمیزی دو چندان شود و همین امر ماندگاری رنگ را افزایش می دهد. رنگ هایی که بیشترین استفاده را در رنگ درب آکاردئونی دارند شامل: رنگ مشکی، قهوه ای، سفید، نقره ای، مسی، قهوه ای سوخته و .... است. مشتریان می توانند هر یک از رنگ ها را با توجه به رنگ درب اصلی و سایر فاکتورهای دیگر برای هارمونی و هماهنگی دکوراسیون انتخاب کنند.

مناسب ترین مدل نرده حفاظ کشویی

نرده حفاظ کشویی آکاردئونی باید هم امنیت ساختمان را برقرار کند و هم منحصر به فرد باشد. همچنین ویژگی دیگری که باید نرده حفاظ کشویی داشته باشد این است که قیمت مناسبی داشته باشد. 1. امنیت ایجاد شده توسط نرده حفاظ کشویی فاکتور مهم است. 2. طراحی و یا مدل نرده حفاظ کشویی فاکتور مهم و تاثیر گذار بعدی است. 3. پرچ های مخفی به کار رفته در ساخت نرده حفاظ کشویی از دیگر فاکتورهای مهم در خرید نرده حفاظ ریلی آکاردئونی است