قیمت حفاظ  روی دیوار

نرده حفاظ مدرن

دیواری با حفاظ مدرن ، آرامش را به شما هدیه می دهد.

خانه یتان سبز باشد! با حفاظ دیوار زیبا و محکم! از آن جایی که امروزه سارقین برای عملی کردن نیت های پلید خود از راهکارهای مختلفی استفاده می کنند. اما عبور از روی دیوار و وارد شدن به حیاط از دیگر راه هایی بوده که آن ها استفاده می کنند. با حصار کشیدن یا نصب نرده حفاظ دیوار ساختمان یا ویلا خانه خود را ایمن کنید.

نرده دیوار در طرح های شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه، نرده بوته ای و ... در آراد حفاظ با کیفیت مطلوبی تهیه می شود.

نرده حفاظ دیواری با صلابت و اقتدار محکم در برابر سارقین ایستادگی می کند.

با توجه به اینکه حفاظ روی دیوار برای ویلا ساختمان یا آپارتمان شما نقش حفاظتی دارید بنابراین از این محصول غفلت نکنید.

حفاظ روی دیوار حیاط

 

قیمت حفاظ دیوار تهران

اگر قصد خرید نرده آهنی روی دیوار دارید، ابتدا باید طرح نرده حفاظ را انتخاب کنید. حفاظ بالای دیوار در آراد حفاظ با توجه مدل و همچنین تراکمی که دارند، از قیمت های متغیری نیز بهره برده اند. قیمت نرده حفاظ دیوار براساس نرخ مصوب تعیین می شود. به خاطر داشته باشید که امنیت خانه شما در دستان حفاظ دیوار است از این رو انتخاب نرده حفاظ دیوار شیک و جدید که هم قیمت و هم کیفیت و هم زیبایی بی نظیری دارد انتخاب هوشمندانه است.

حفاظ روی دیوار حیاط

 

حفاظ روی دیوار حیاط

 

نرده حفاظ دیوار ایمنی را به خانه شما هدیه می دهد.

نرده حفاظ دیوار طرح ها و مدل های مختلفی دارد و شما می توانید با وجود این حفاظ دیوار ایمنی را به خانه خود هدیه دهید. به خاطر داشته باشید که خانه شما باید در برابر ورود سارقین ایمن باشد. حفاظ دیوار طرح های مختلفی دارد که برخی از این طرح ها مشتریان بیشتری دارد. قدیمی ترین نوع نرده حفاظ دیوار، نرده سرنیزه است. حفاظ نرده سرنیزه با امنیتی که دارد می تواند خانه شما را در برابر سارقین ایمن کند. این نرده از قدیمی ترین نرده ها است. نرده نیزار طرح خود را از نیزارهای طبیعت الهام گرفته است. نرده لیلیومی نرده دیوار گل دار است که ایمنی و زیبایی بی شماری دارد. نرده بوته ای و نرده شاخ گوزنی از نظر ظاهر شباهت دارند. اما تراکم نرده حفاظ بوته ای بیشتر است. نرده نخل مرداب نسل جدید حفاظ روی دیوار است که با امنیت بالایی که دارد توانسته است مشتریان را به سمت خود جلب کند. با توجه به اینکه ضریب ایمنی هر یک از نرده حفاظ دیوار با هم دیگر متفاوت است از این رو باید در انتخاب آن دقت ویژه ای داشت و متناسب با شرایط یک حفاظ دیوار را انتخاب کرد.

کیفیت ساخت نرده دیوار

نرده روی دیوار ایمنی را به خانه شما هدیه می دهد و شما می توانید با خیال راحت این حفاظ دیوار را برای خود نصب کنید. در آراد حفاظ از بهترین متریال برای ساخت نرده حفاظ دیوار استفاده می شود. جوشکاری و برشکاری با بهترین متریال و مواد توانسته است در نهایت نرده حفاظ دیوار شیک و جدید را به شما هدیه دهد.

 

حفاظ دیوار شاخ گوزنی و بوته ای

 

حفاظ روی دیوار حیاط

 

حفاظ روی دیوار

 

کیفیت نرده روی دیوار

برای داشتن خانه ای ایمن نیازی نیست تا منظره و نمای خانه را نازیبا جلوه دهیم. بلکه با خرید و تهیه محصولی که هم زیبایی داشته باشد و هم اینکه از کیفیت مرغوب و مطلوبی برخوردار باشد می تواند نیازهای امنیتی را برقرار کند.

ضریب امنیتی در هر کدام از نرده حفاظ ساخت آراد حفاظ با یکدیگر متفاوت می باشد. کارشناسان ما در آراد حفاظ با تماس شما به محل مراجعه کرده و مشاوره رایگان ارائه می دهند. همچنین ارسال سفارش به سراسر ایران نیز امکان پذیر است.

 

call us